Kieliszki Myśliwskie

Prezent dla myśliwego

Prezent dla myśliwego – słowo, które zawsze towarzyszy nam gdy przygotowujemy nowy produkt. Dążymy do tego aby produkty marki GOLDEN FOX były kojarzone z dobrą jakością w przystępnej cenie. Naszą pasją jest aby w ofercie sklepu były produkty dostępne cenowo ale także te noszące znamiona wyjątkowości, z wyższą ceną, którą jednak uzasadniają cechy produktu.

Dzięki wyjątkowemu wzornictwu oraz precyzyjnie wykonanym zdobieniom, nasze produkty będą doskonałą ozdobą każdego wieczoru spędzonego z przyjaciółmi. Spraw sobie lub bliskiej osobie niepowtarzalny prezent, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi whisky i przygód na polowaniu. Zapewnij idealny klimat myśliwskich spotkań, wybierając elegancki komplet z naszej oferty.

Pragniemy nadmienić, że oferta sklepu www.kieliszkimysliwskie.pl nie wyczerpuje całego portfela produktów i umieściliśmy tu jej większą cześć.  Część realizacji można zobaczyć na naszej stronie na Facebook.

Wyjątkowość naszego sklepu podkreśla możliwość zamówienia indywidualnych zdobień pudełek. Zamów już teraz i zaskocz swoich znajomych oryginalnym prezentem!

Przejdź do sklepu

Kieliszki myśliwskie

Kieliszki myśliwskie stanowią szeroką grupę naszych produktów. Do dyspozycji stawiamy pojemności 35ml, 45ml, 50ml. Różne kształty pozwalają swobodnie dobrać odpowiedni kieliszek do odpowiedniego trunku. Czy to nalewka myśliwska czy likier bądź wódka, znajdą Państwo coś dla siebie, na prezent dla myśliwego lub miłośnika lasu.

Szklanki do whisky dla myśliwego

Szklanki do whisky idealne dla myśliwego to niezbędny element każdej chwili relaksu po dniu pełnym emocji związanych z polowaniem. Wykonane z wysokiej jakości szkła, zapewniają równą temperaturę napoju i podkreślają jego unikalny smak. Dzięki ich eleganckiemu designowi oraz solidnej konstrukcji, doskonale sprawdzą się zarówno podczas spotkań towarzyskich, jak i w trakcie samotnej chwili przy kominku. Wybierz swoje szklanki i ciesz się chwilą odpoczynku w wyjątkowym stylu!

Karafka myśliwska

Doskonałym uzupełnieniem każdego zestawy jest karafka na ulubiony trunek. Oferujemy rozwiązania pasujące do każdego kompletu niezależnie czy będzie to kieliszek czy szklanka. Swoim zdobieniem karafki korespondują ze zdobieniem tym samym oferujemy karafki myśliwskie zdobione różnymi technikami. Zobacz naszą ofertę i wybierz karafkę, która najlepiej pasuje do Twoich potrzeb!

Dajemy możliwość zakupu karafki osobno jak i z zestawach z dwoma szklankami lub sześcioma kieliszkami.

Kufle myśliwskie

Kufle myśliwskie  stanowią skromniejszą cześć naszej oferty. Jednakże poziom ich zdobienia jak pozostała część oferty sklepu stoi na wysokim poziomie. Produkty te będą  wprowadzane sukcesywnie w miarę rozszerzenia oferty.