Kieliszki Myśliwskie

Prezent dla myśliwego

Prezent dla myśliwego – słowo, które zawsze towarzyszy nam gdy przygotowujemy nowy produkt. Zdajemy sobie sprawę, że na wymagającym rynku podarunek musi cechować się unikatowym zdobieniem dając obdarowanemu satysfakcję i funkcjonalność. Dążymy do tego aby produkty marki GOLDEN FOX były kojarzone z dobrą jakością w przystępnej cenie. Naszą pasją jest aby w ofercie sklepu były produkty dostępne cenowo ale także te noszące znamiona wyjątkowości, z wyższą ceną, którą jednak uzasadniają cechy produktu.

Pragniemy nadmienić, że oferta sklepu www.kieliszkimysliwskie.pl nie wyczerpuje całego portfela produktów i umieściliśmy tu jej większą cześć.  Część realizacji można zobaczyć na naszej stronie na Facebook.

Wyjątkowość naszego sklepu podkreśla możliwość zamówienia indywidualnych zdobień pudełek.

Przejdź do sklepu

Kieliszki myśliwskie

Kieliszki myśliwskie stanowią szeroką grupę naszych produktów. Do dyspozycji stawiamy pojemności 35ml, 45ml, 50ml. Różne kształty pozwalają swobodnie dobrać odpowiedni kieliszek do odpowiedniego trunku. Czy to nalewka myśliwska czy likier bądź wódka, znajdą Państwo coś dla siebie, na prezent dla myśliwego lub miłośnika lasu.

Szklanki do whisky dla myśliwego

Stosunkowo skromna oferta cały czas się rozwija i obecnie szklanki do whisky dla myśliwego to spora część naszej oferty. Obecnie proponujemy zdobione odlewanymi elementami oraz kalką szklarską z motywami byka, zająca, lisa, rogacza, dzika i bażanta z pięknym wykończeniem platyną lub złotem. Unikatowym jest zdobienie odlewanym elementem z ozdobnym napisem DARZ BÓR i motywem poroża byka. Doskonały pomysł na prezent dla myśliwego.

Karafka myśliwska

Doskonałym uzupełnieniem każdego zestawy jest karafka na ulubiony trunek. Oferujemy rozwiązania pasujące do każdego komplety niezależnie czy będzie to kieliszek czy szklanka. Swoim zdobieniem karafki korespondują ze zdobieniem tym samym oferujemy karafki myśliwskie zdobione różnymi technikami.

Dajemy możliwość zakupu karafki osobno jak i z zestawach z dwoma szklankami lub sześcioma kieliszkami.

Kufle myśliwskie

Kufle myśliwskie  stanowią skromniejszą cześć naszej oferty. Jednakże poziom ich zdobienia jak pozostała część oferty sklepy stoi na wysokim poziomie. Produkty te będą  wprowadzane sukcesywnie w miarę rozszerzenia oferty.