Kieliszki Myśliwskie

Prezent dla myśliwego

Słowa prezent dla myśliwego zawsze towarzyszą nam gdy przygotowujemy nowy produkt. Zdajemy sobie sprawę, że na wymagającym rynku podarunek musi cechować się unikatowym zdobieniem dając darującemu poczucie dobrze wydanych środków na prezent a obdarowanemu satysfakcję i funkcjonalność.

Naszą pasją jest to aby w ofercie sklepu były produkty dostępne cenowo ale także te noszące znamiona wyjątkowości, z wyższą ceną, którą jednak uzasadniają cechy produktu.

Pragniemy nadmienić, że oferta sklepu www.kieliszkimysliwskie.pl nie wyczerpuje całego portfela produktów i umieściliśmy tu jej większą cześć.  Następne pozycje będziemy dodawać sukcesywnie.

Wyjątkowość naszego sklepu podkreśla możliwość zamówienia indywidualnych zdobień pudełek.

Przejdź do sklepu

Kieliszki myśliwskie

Kieliszki myśliwskie stanowią szeroką grupę naszych produktów. Do dyspozycji stawiamy pojemności 35ml, 45ml, 50ml. Różne kształty pozwalają swobodnie dobrać odpowiedni kieliszek do odpowiedniego trunku. Czy to nalewka myśliwska czy likier bądź wódka, znajdą Państwo coś dla siebie, na prezent dla myśliwego lub miłośnika lasu.

Tak jak w przypadku szklanek do whisky dla myśliwego tak i kieliszki myśliwskie posiadają swoje gustowne opakowania. Pudełka drewniane posiadają wypełnienie z pachnącej wełny drzewnej. Wkrótce pojawią się drewniane skrzyneczki, które uatrakcyjnią ofertę kieliszków dla myśliwego.

Szklanki do whisky dla myśliwego

Stosunkowo skromna oferta cały czas się rozwija i obecnie szklanki do whisky dla myśliwego to spora część naszej oferty. Oferujemy trzy fasony ICE (lód), FIRE (ogień) i WATER (woda) gdzie kształt jednoznacznie nawiązuje do nazwy. Obecnie szklanki do whisky proponujemy zdobione kalką szklarską z motywami byka, zająca, lisa, rogacza, dzika i bażanta z pięknym wykończeniem platyną lub złotem. Unikatowym jest zdobienie szklanek odlewanym elementem z ozdobnym napisem DARZ BÓR i motywem poroża byka. W przygotowaniu jest zdobienie z głową byka i ozdobnym wieńcem z liści dębu. Duże powodzenie kieliszków ręcznie grawerowanych skłania nas w kierunku uruchomienia sprzedaży szklanek do whisky zdobionych w ten właśnie sposób.

Karafka myśliwska

Doskonałym uzupełnieniem każdego zestawy jest karafka na ulubiony trunek. Oferujemy rozwiązania pasujące do każdego komplety niezależnie czy będzie to kieliszek czy szklanka. Swoim zdobieniem karafki korespondują ze zdobieniem tym samym oferujemy karafki myśliwskie zdobione platyną złotem oraz ręcznie grawerowane.

Dajemy możliwość zakupu karafki osobno jak i z zestawach z dwoma szklankami lub sześcioma kieliszkami.

Kufle myśliwskie

Kufle myśliwskie  stanowią skromniejszą cześć naszej oferty. Jednakże poziom ich zdobienia w postaci ręcznego graweru jak pozostała część oferty sklepy stoi na wysokim poziomie. Produkty te będą  wprowadzane sukcesywnie w miarę rozszerzenia oferty sklepu.